Ochrana osobních údajů

Vážený zákazníku,

těší nás, že se zajímáte o ochranu údajů. Chtěli bychom vám poskytnout dobře srozumitelný přehled našeho procesu ochrany údajů.

 

Zásady ochrany osobních údajů


Můžete se na nás obracet s použitím následujících kontaktních údajů:
 

Adresa: Havlenova 54/16, 639 00 Brno

Kontakt: info@nasejidelnabrno.cz, 733 182 141

 

Když navštívíte naše webové stránky, zaregistrujete se nebo zadáváte objednávky, souhlasíte s těmito zásadami ochrany osobních údajů.

Jako správce údajů rozhodujeme o tom, jak vaše osobní údaje zpracováváme, za jakým účelem a s použitím jakých prostředků. Přestože je poskytnutí všech následujících informací vyžadováno zákonem, poskytujeme je primárně proto, že jsme přesvědčeni, že v rámci partnerského vztahu by se vždy mělo jednat čestně a otevřeně.

Jako zákazník máte možnost zvolit, jaké informace s námi chcete sdílet. Některé informace samozřejmě potřebujeme k plnění naší smlouvy. Nevyžaduje to však vždy všechny údaje, které nám můžete zpřístupnit.

Právo na přístup

Máte právo získat informace o tom, jaké údaje o vás uchováváme a jak tyto údaje zpracováváme.

Právo na opravu

Pokud zjistíte, že jsou uložené údaje nesprávné, můžete nás vždy požádat o jejich opravu.

Právo na výmaz

Můžete nás kdykoliv požádat o vymazání údajů, které o vás uchováváme.

Právo vznést námitku proti zpracování vašich údajů

Svůj souhlas se zpracováním můžete kdykoliv odvolat nebo můžete vznést námitku proti dalšímu zpracování vašich osobních údajů.

 

Jaké osobní údaje zpracováváme

V následujícím popisu našich činností zpracování se v jednotlivých případech odkazujeme na kategorie osobních údajů. Kategorie zahrnuje několik osobních údajů, které jsou obvykle pro uvedené účely zpracovávány společně.

Osobní údaje jsou informace, na základě kterých vás lze identifikovat nebo dokonce učinit identifikovatelnými.


Obecně zpracováváme následující kategorie osobních údajů z následujících důvodů:


Kontaktní údaje:

Jméno, adresu, telefonní číslo, e-mailová adresa


Údaje o objednávkách: 

Historie objednávek, identifikační číslo objednávky, připomínky k objednávkám, informace o způsobu platby, dodací adresa, úspěšné objednávky a zrušené objednávky


Platební údaje:

Způsob platby


Důvod:

Tyto informace potřebujeme, abychom mohli sledovat vaše platby a přiřadit je k vámi zadaným objednávkám. V závislosti na platební metodě, kterou zvolíte v rámci vaší objednávky. Pokud se rozhodnete provést platbu platební kartou, údaje týkající se takové platby nikdy nezpracováváme a vaše interakce probíhá pouze s příslušným provozovatelem platební brány.


Právo na změnu

Vyhrazujeme si právo toto prohlášení o ochraně osobních údajů změnit v souladu s právními předpisy. O případných významných změnách, jako jsou změny účelu nebo nové účely zpracování, vás budeme informovat.